Najlepszy antywirus dla domu i firmy

Wybierz produkt i zapytaj o naszą cenę specjalną

Pokonaj zagrożenia

GravityZone zapewnia najlepszą ochronę fizycznych i wirtualnych punktów końcowych.

Zwiększona wydajność

Wydajny program na pierwszym miejscu w testach zabezpieczeń punktów końcowych, przeprowadzonych przez AV-Test

Większa kontrola

Możesz obniżyć koszty operacyjne i znacznie oszczędzić czas i nakład pracy, dzięki ścisłej integracji z Microsoft Active Directory, VMware vCenter oraz Citrix XenServer

Bitdefender Business

Zbudowany od podstaw, z myślą o zróżnicowanych środowiskach, stosujący unikalne podejście do projektowania. GravityZone jednoczy sterowanie wirtualnymi, fizycznymi i mobilnymi punktami końcowymi.

TECHNOLOGIE GRAVITYZONE 

HYPERVISOR-BASED INTROSPECTION

Bitdefender Hypervisor-based Introspection jest podstawą nowej, pionierskiej warstwy zabezpieczeń korporacyjnych, która wykrywa ataki w czasie rzeczywistym, skanując surową pamięć wewnętrzną bezpośrednio z poziomu hypervisor’a, bez potrzeby korzystania z agenta dla maszyny wirtualnej.

Technologia, która do tej pory wydawała się niemożliwa do osiągnięcia – introspekcja na poziomie hypervisor’a. Nie ukryją się przed nią żadne zagrożenia.

INTELIGENTNE SCENTRALIZOWANE SKANOWANIE

Bitdefender jest pierwszym dostawcą zabezpieczeń, który już od 2011 roku przenosi proces skanowanie na Serwery bezpieczeństwa (Wirtualne maszyny bezpieczeństwa). Proces skanowania jest scentralizowany – zamiast chronić każdą maszynę fizyczną lub wirtualną indywidualnie, traktuje środowisko jako całość.

Scentralizowane serwery bezpieczeństwa obsługują większość procesów antimalware po przekazaniu ich z każdej chronionej maszyny fizycznej lub wirtualnej.

BITDEFENDER ENDPOINT SECURITY TOOLS (BEST)

Inteligentny agent bezpieczeństwa GravityZone ocenia maszynę hosta podczas instalacji, aby samodzielnie skonfigurować ją do optymalnej formy i dostosować jej zachowanie zgodnie z dostępnością punktu końcowego.

Administratorzy zabezpieczeń, za pomocą polityk, przydzielają grupom maszyn zasoby do zadań związanych z bezpieczeństwem. Mogą ustawić narzędzia bezpieczeństwa do pracy na komputerze lokalnym lub zdecydować, że będą zależne od Globalnej Sieci Ochrony Bitdefender. Administratorzy mogą też całkowicie odciążyć urządzenie z procesu skanowania przenosząc go na serwery bezpieczeństwa.

GLOBALNA SIEĆ OCHRONY

Dzięki globalnej sieci 500 milionów maszyn, Bitdefender ma największą infrastrukturę dostarczania zabezpieczeń na świecie. Zostawiamy konkurencję daleko, daleko w tyle.

Globalna Sieć Ochronna Bitdefender (GPN – Global Protective Network) przetwarza 7 miliardów zapytań dziennie i wykorzystuje modele odpierania ataków oraz zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego. Wszystko po to, aby wyodrębnić wzory złośliwego oprogramowania, zapewniając ochronę w czasie rzeczywistym przed wszelkimi zagrożeniami.

System wykrywa, przewiduje i podejmuje działania w celu zneutralizowania nawet najnowszych zagrożeń w dowolnym miejscu na świecie w zaledwie 3 sekundy. Aktualizuje reputację aplikacji, źródeł wiadomości e-mail i witryn internetowych oraz wysyła powiadomienia.

OCHRONA PRZED ZAGROŻENIAMI ZERO-DAY

Technologia proaktywnego wykrywania GravityZone wykorzystuje zaawansowane metody heurystyczne do wykrywania zagrożeń typu zero-day w czasie rzeczywistym. Analizuje zachowanie aplikacji w sandboxie, przed zezwoleniem na jej uruchomienie w systemie operacyjnym, a także monitoruje i kontroluje ją przez cały okres jej aktywności.

OCHRONA WIADOMOŚCI W CZASIE RZECZYWISTYM

Heurystyczna technologia antyspamowa Bitdefender wykrywa nowy i nieznany spam. Aby zapewnić ochronę w czasie rzeczywistym, system porównuje duże ilości wiadomości spam i uczy się odróżniać niechciane wiadomości od tych ważnych. Rozpoznaje nowy spam, dostrzegając nawet najbardziej subtelne podobieństwa ze starszymi niechcianymi wiadomościami. Technologia bazuje na Globalnej Sieci Ochrony Bitdefender i zapewnia najbardziej skuteczną ochronę przed próbami spamowania i phishingu.