Microsoft

Administrujemy serwerami Microsoft Windows Server 2016, 2012 R2, 2012, 2008 R2, 2008. Zarządzamy stacjami roboczymi Microsoft Windows 10, 7, 8. Wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania chmurowe.

Rozwiąznia chmurowe

Microsoft Office 365

to zbiór aplikacji i usług dostępnych z serwerów Microsoft. W skład produktu Office 365 wchodzi pakiet Microsoft Office oraz hostowane w chmurze wersje produktów serwerowych: Exchange Server, SharePoint Server oraz Lync Server. Usługi są dostarczane i osiągalne przez internet. Wszystkie produkty dostępne w ramach pakietu Office 365 świadczone online są automatyczne aktualizowane, zatem użytkownik korzystając z produktu zawsze używa jego najnowszej wersji.

Korzyści wdrożenia Microsoft Office 365

Mobilność i możliwość pracy poza biurem. Teraz masz dostęp do najbardziej aktualnych wersji niezbędnych dokumentów i narzędzi niezależnie gdzie jesteś. Pracę rozpoczętą w biurze możesz spokojnie dokończyć dosłownie z każdego miejsca i urządzenia (np. smartfona, czy prywatnego komputera). Bezpieczny i wygodny dostęp do danych masz zawsze i wszędzie. Twoje biuro jest zawsze tam gdzie Ty.

Oszczędność i wygodna płatność. Dopasuj płatności do potrzeb firmy. Teraz usługa Office 365 dostępna jest w abonamencie – płać tak, jak Ci wygodnie. Dodatkowo jest to inwestycja, którą możesz zaksięgować jako koszt.

Bezpieczeństwo danych i wygoda przechowywania. Postaw na niezawodne i sprawdzone przez wielu rozwiązania od Microsoft. Office 365 zapewnia bezpieczeństwo i dostęp do danych również poza biurem. Dodatkowo otrzymujesz finansową gwarancję bezawaryjnego działania usługi. Kontroluj kto i kiedy ma dostęp do wybranych plików i katalogów w prosty i intuicyjny sposób. W Office 365 możesz na bieżąco przydzielać uprawnienia do ich odczytu i edycji, również poza organizacją.

Łatwa współpraca i porządek w pracy. Dzięki Office 365 możesz w kilka minut rozpocząć pracę na dokumencie udostępniając go wybranym osobom (Ty ustalasz kto ma dostęp do firmowych danych). Dodatkowo możesz edytować go online wraz z innymi w czasie rzeczywistym, bez wysyłania mailem nowych wersji pliku.

Kompatybilność i spójność. Problemy z otwarciem starszych wersji plików? Różnice w formatowaniu? Zapomnij o problemach z otwarciem i wyświetlaniem danych. Office 365 dba o to, by dokumenty wyglądały zawsze tak samo dobrze. Dodatkowo, dzięki profesjonalnym i bezpłatnym szablonom, możesz nadać im nowoczesny wygląd w kilka minut.

Optymalizacja kosztów. Używasz tylko części aplikacji pakietu Office, np. Worda i Excela? Pozostałeś z niewykorzystanymi licencjami po zmianach zespołu? Chcesz dopasować oprogramowanie biurowe do potrzeb poszczególnych osób w firmie? Nie dopłacaj za programy, z których nie korzystasz. Dobierz potrzebne elementy usługi Office 365 dla swoich pracowników i zaoszczędź na zbędnych licencjach. Skorzystaj z nowego, elastycznego sposobu płatności.

Pakiet Office 365 możesz zakupić w dwóch wersjach licencyjnych CSP (Cloud Solution Provider) oraz OPEN.

Licencje CSP Microsoft Office 365 polegają na dzierżawie oprogramowania, z tym, że okres ich trwania jest krótki. Zazwyczaj obowiązuje rozliczanie miesięczne. Ilość licencji można dowolnie zmniejszać lub zwiększać. Model CSP daje większą kontrolę nad licencjami, w dowolnym czasie pozwala zmniejszyć ilość licencji, nie trzeba kupować serwerów, ani inwestować w programy antywirusowe. Oprócz tego w skład Office 365 wchodzi wiele usług dodatkowych, dostępnych w chmurze z dowolnego miejsca i urządzenia.

Licencje OPEN Microsoft Office 365 to takie, które również polegają na dzierżawie oprogramowania ale na okres 1 roku. Za licencje płacisz z góry. Ich ilość jest określona, a w celu nabycia większej ilości trzeba podpisywać nową umowę. Model ten jest mniej elastyczny niż CSP. Jego zaletą jest płatność raz do roku.

Skontaktuj się z nami – WaMedic – Autoryzowany Partner Microsoft pomoże Ci w doborze optymalnego modelu licencjonowania i konfiguracji usługi w Twojej firmie.

info@wamedic.pl
TEL: +48 83 410 79 41

Microsoft Azure

to platforma chmurowa firmy Microsoft stworzona w modelu PaaS (Platform as a Service). Udostępnia ona mechanizmy pozwalające przetwarzać dane (Windows Azure Compute), a także je składować (Windows Azure Storage, SQL Azure). Najbardziej ekonomiczna chmura na potrzeby migracji systemu Windows Server lub programu SQL Server. Microsoft Azure to ciągle rozwijający się zestaw usług w chmurze, który ułatwia Twojej organizacji sprostanie wyzwaniom biznesowym. Zapewnia swobodę tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi w ogromnej, globalnej sieci przy użyciu optymalnych narzędzi i struktur.

Korzyści użycia hybrydowego platformy Azure

Zaoszczędź na systemie Windows Server dzięki korzyści użycia hybrydowego platformy Azure i wystąpieniom zarezerwowanym

Wprowadzaj zmiany we własnym tempie — możesz przenieść niektóre obciążenia lub całe centrum danych

Przyspiesz swoją transmisję cyfrową. Nadszedł czas, aby przenieść się na platformę Azure i skorzystać z możliwości technologii chmury, w tym z możliwości szybkiego skalowania w górę i w dół, płacenia tylko za używane zasoby i oszczędzania mocy obliczeniowej. Niezależnie od tego, czy wdrażasz nowe maszyny wirtualne, przenosisz niektóre obciążenia, czy migrujesz centra danych jako część strategii związanych z chmurą hybrydową, korzyść użycia hybrydowego platformy Azure zapewnia duże oszczędności po przeniesieniu do chmury.

Utwórz i wypróbuj bezpłatne konto platformy Azure. 

Więcej informacji:

info@wamedic.pl
TEL: +48 83 410 79 41