Kamsoft dla medycyny i farmacji

MEDYCYNA
FARMACJA

Wdrażamy i świadczymy usługi stałego serwisu eksploatacyjnego systemów Kamsoft S.A. Specjalizujemi się w serwisowaniu m.in  KS-AOWKS-ZSAKS-OMNIPHARMKS-SOMEDKS-PPSKS-BDO-RODO. Współpracujemy z sieciemi aptek, pojedyńczymi aptekami, punktami aptecznymi, gabinetami lekarskimi. Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów komputerowych.

Dla naszych klientów z branży medycznej i farmaceutycznej:

  1. Przeprowadzmy cyklicznie aktualizacje posiadanego oprogramowania Kamsoft.
  2. Asystujemy w generowaniu raportów refundacyjnych i zestawień z wykorzystaniem programu KAMSOFT.
  3. Przeprowadzamy szkolenia z obsługi oprogramowania KAMSOFT.
  4. Świadczymy wsparcie telefoniczne i konsultacyjne z użyciem zdalnego dostępu.
  5. Usuwamy awarie sprzętu komputerowego.
  6. Oferujemy licencje oprogramowania KAMSOFT z atrakcyjnymi rabatami.
  7. Zapewniamy pomoc w obsłudze Systemy Zarządzania Obsługą Informacji /SZOI/
  8. Dla aptek wprowadzamy przeceny magazynu na podstawie obwieszczeń Ministra Zdrowia
  9. Wdrażamy e-recepty .

RODO w sektorze ochrony zdrowia

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oferujemy nowy produkt KS -BDO RODO.

Moduł KS-BDO RODO to kompleksowe rozwiązanie, które wspomaga realizowanie procesów obejmujących ochronę danych osobowych w placówkach opieki zdrowotnej. Rozwiązanie ma na celu ułatwienie osiągnięcie zgodności z wymogami prawa i zostało przygotowane oraz będzie rozwijane w kontekście wymagań rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO)

KS-BDO wspomaga proces analizy ryzyka związanego z przetwarzaniem danych osobowych, co ułatwia dobór adekwatnych zabezpieczeń technicznych i organizacyjnych, zapewniających utrzymanie wymaganego poziomu bezpieczeństwa danych osobowych.

W ramach rozwiązania tworzona jest dokumentacja dotycząca bezpieczeństwa danych osobowych, obejmująca procesy i procedury związane z przetwarzaniem danych osobowych. Pozwala to uporządkować i zabezpieczyć proces przetwarzania danych w organizacji.

Zachecamy do wdrożenia KS-BDO RODO w Państwa Placówkach

Firma WaMedic Sp. z o.o. Sp.k. z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu i serwisie oprogramowania KAMSOFT oferuje usługę kompleksowego wsparcia przez autoryzowanego konsultanta produktu KS-BDO RODO na miejscu w Państwa Placówce w zakresie przygotowania do osiągnięcia zgodności z RODO dla podmiotów będących Administratorami Danych Osobowych (ADO) z wykorzystaniem m.in. narzędzia KS-BDO RODO. Więcej szczegółów pod numerem telefonu.

TEL: +48 83 41 79 41

Certyfikaty naszych specjalistów

wamedic ks-aow

Wszyscy nasi pracownicy aktualizują na bieżąco posiadaną wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych dla Partnerów Firm Kamsoft. Kompetencje serwisantów weryfikują coroczne testy kontrolne przeprowadzane przez Firmę Kamsoft w celu nadania uprawnień do obsługi poszczególnych produktów.

Dbamy o to aby nasz wiedza była zawsze aktualna, a nasze usługi świadczone na jak najwyższym poziomie.