KS-BLOZ KSD

KOMPENDIUM SUPLEMENTÓW DIETY
ZAPYTAJ O CENĘ

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Kompendium Suplementów Diety to pierwsze na rynku kompleksowe rozwiązanie wspomagające pracę Farmaceuty w procesie doboru suplementów diety oraz żywności specjalnego przeznaczenia. Dostęp do dokładnych danych na temat składów wspiera świadome decyzje podczas doradzania pacjentom zainteresowanym produktami i przy okazji ułatwia decyzje zakupowe Apteki. Pełna integracja Kompendium z systemem aptecznym KS-AOW ułatwia optymalizację czasu pracy Farmaceuty oraz bezpieczeństwo i efektywność obsługi pacjenta.

PRZEWAGA ROZWIĄZANIA

Kompendium Suplementów Diety opiera się wyłącznie na obiektywnych, zweryfikowanych danych dotyczących składników produktów. Pozwala na utworzenie zestawienia dla wielu produktów jednocześnie. Grupuje je biorąc pod uwagę liczbę wspólnych składników, a dzięki wbudowanemu szerokiemu zestawowi filtrów jest narzędziem bardzo przyjaznym dla Użytkownika. Umożliwia dowolne sortowanie i zestawianie produktów tak, aby można było je dostosować do aktualnych potrzeb pacjenta. Pozwala uwzględniać i wykluczać składniki, zawężać wyniki analizy do wybranej postaci, wyszukiwać produkty w kartotece towarowej Apteki, a także w całej bazie KS-BLOZ.

KORZYŚCI WDROŻENIA

  • Łatwy i szybki dostęp do bazy danych zawierającej szczegółowe dane o składzie suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia.
  • Aktualizacja w trybie dziennym, umożliwiająca szybką weryfikację nowości rynkowych.
  • Zoptymalizowanie stanów magazynowych Apteki pod względem produktów o zbliżonym składzie.
  • Wspomaganie wiedzy merytorycznej i biznesowej Farmaceuty z zakresu suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia, co stanowi jeden z wielu elementów kompleksowej opieki farmaceutycznej
  • Optymalizacja czasu pracy Farmaceuty oraz zwiększenie bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług.