Wiosenna promocja kas fiskalnych 2019

Skorzystaj z oferty!

ZAMÓWIENIA I INFORMACJE

ACLAS KOS E

Cena katalogowa: 989,00 zł netto / 1216,47 zł brutto

Ekonomiczna przenośna kasa ACLAS Kos E to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz sprzedaży mobilnej.

Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych – sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych. Do rozbudowanej funkcjonalność kasy ACLAS Kos E dodano również możliwość podłączenia terminala płatniczego. Kasa dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy – czarno-białej i czarnej.

pobierz pdf

Nasza cena: 840 zł netto / 1033,20 zł brutto

ACLAS KOBRA

Cena katalogowa: 1089,00 zł netto / 1339,47 zł brutto

Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną.

ACLAS Kobra doskonale nadaje się do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Niezwykle bogata funkcjonalność i bezpieczny system kopii elektronicznej wydruków (dodatkowa karta pamięci wewnątrz kasy) spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, czytelne wyświetlacze widoczne zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w ostrym słońcu oraz wąska szczelina wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Kasa ACLAS Kobra dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy – czarno-białej i czarnej.

pobierz pdf

Nasza cena: 930 zł netto / 1143,90 zł brutto

ELZAB K10

Cena katalogowa: 1290,00 zł netto / 1586,70 zł brutto

Kasa dotykowa z kopią elektroniczną.

Pierwsza na polskim rynku kasa fiskalna z dotykową klawiaturą kontekstową zapewniającą intuicyjną obsługę. Nowoczesna i uniwersalna, dedykowana zarówno dla segmentu usług, jak i niewielkich placówek handlowych. Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, w zimie można ją obsługiwać w rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok 5 godz.). Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów, która wystarcza na 5 lat codziennej pracy.

Warte podkreślenia

  • dotykowa klawiatura – dostosowuje się do kontekstu pracy kasjera (intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych)
  • tryb usług czasowych do wykorzystania w parkach rozrywki, kręgielniach, wypożyczalniach, na parkingach (homologacja 2016)
  • współpraca z czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową
pobierz pdf

Nasza cena: 1137,40 zł netto / 1399 zł brutto

NOVITUS NANO E

Cena katalogowa: 1290,00 zł netto / 1586,70 zł brutto

Kasa NANO E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie.

Dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Wymiary kasy, jej podzespoły oraz ergonomiczny interfejs obsługi zostały zaprojektowane po wieloletniej analizie potrzeb sprzedawcy niewielkiego sklepu, zakładu usługowego czy tez sprzedaży przenośnej.
Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia. Kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 4GB może pomieścić ponad dwa miliony paragonów.

Urządzenie umożliwia wydruk do 10 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu Użytkownik może pracowac na kasie nawet kilka dni bez ładowania akumulatora.

pobierz pdf

Nasza cena: 1137,40 zł netto / 1399 zł brutto

Wszystkie ceny netto ważne do 31.03.2019 lub do wyczerpania zapasów magazynowych, nie zawierają kosztów wysyłki. Oferty nie można łączyć z innymi promocjami.

Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny dla użytkownika końcowego podane są w zł, chyba że zaznaczono inaczej.

CZYTNIKI 2D

Skorzystaj z oferty!

ZAMÓWIENIA I INFORMACJE