Bezpłatne szkolenia z e-recepty

E-recepty i bezpłatne szkolenie dla Aptek w siedzibie Apteki!

Nie czekaj! Skorzystaj!

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia opublikowało na swojej stronie (https://www.csioz.gov.pl/projekty/realizowane/projekt-p1/) komunikat:

Pod adresem https://formularz.csioz.gov.pl/(Otworzy się w nowej karcie) prowadzone są zapisy na szkolenia dla pracowników aptek i punktów aptecznych dotyczące e-recepty - funkcjonalności udostępnionej w ramach Systemu P1.    Szkolenia są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Szkolenia realizowane będą bezpośrednio w zakwalifikowanych aptekach. Dokładny termin szkoleń będzie ustalany indywidualnie.  Zachęcamy do rejestracji (Otworzy się w nowej karcie)oraz wzięcia udziału w szkoleniu.

Jest to szansa skorzystania z bezpłatnego szkolenia dla pracowników Aptek, szczególnie tych, którzy prowadzą pojedyncze, niewielkie apteki, w których oddelegowanie personelu na zewnętrzne szkolenie skutkować mogłoby zamknięciem apteki na cały dzień. Szkolenia przeprowadzane będę bezpośrednio w siedzibie apteki.

Osoba składająca wniosek oświadcza, iż apteka/punkt apteczny na 2 dni robocze przed rozpoczęciem szkolenia posiadać będzie:

  • aktualne dane w Rejestrze Aptek oraz
  • certyfikat pozwalający na podłączenie do Systemu P1 (pozytywny wynik wniosku złożonego poprzez sow.ezdrowie.gov.pl/wniosek).

Zadzwoń do nas a pomożemy w wypełnieniu wniosku! Sprawdzimy aktualność danych w Rejestrze Aptek oraz pomożemy w przygotowaniu certyfikatu pozwalającego na podłączenie do Systemu P1.

Koszt usługi tylko 49zł netto (dla klientów z aktualną umową serwisową usługa GRATIS).

AKTUALNE PROMOCJE:

Udostępnij dalej