III Konferencja Pielęgniarek i Położnych

WaMedic Sp. z o.o. Sp. k., partner firmy KAMSOFT S.A. serdecznie zaprasza na konferencję

pt. „Rola położnej w życiu człowieka. Optymalizacja pracy położnej poprzez wykorzystanie narzędzi IT”.

23.10.2018, Katowice
KAMSOFT S.A., ul. 1 Maja 133

Konferencja ma charakter ogólnopolski i dedykowana jest przede wszystkim dla położnych, które w swojej pracy mają kontakt z kobietą ciężarną i noworodkiem. Konferencja będzie niepowtarzalną okazją dla uczestników do poszerzenia wiedzy, wymiany poglądów i spotkania wybitnych ekspertów. Podczas spotkania zostaną przedstawione zarówno najnowsze informacje merytoryczne dotyczące pracy położnej, jak i najbardziej innowacyjne rozwiązania IT wspomagające pracę położnych.

Organizatorem konferencji jest firma KAMSOFT S.A., która od ponad 32 lat jest obecna na rynku ochrony zdrowia. Konferencja została objęta patronatem honorowym NRPiP i OIPiP .

Firma KAMSOFT dostrzega ogromną rolę pielęgniarek i położnych w opiece zdrowotnej. Już po raz trzeci organizuje dedykowaną tej grupie zawodowej konferencję. Tematy spotkań są skoncentrowane na najbardziej aktualnych trendach dotyczących pracy pielęgniarek i położnych. Sprawia to, że konferencja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Gorąco zachęcamy do udziału w III Konferencji OSOZ dedykowanej dla położnych, jesteśmy przekonani, że udział w tym wydarzeniu przyniesie Państwu z pewnością wiele korzyści. Szczegóły w załączniku PDF.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zarejestruj się już dziś na stronie https://www.osoz.pl/

 Udział w konferencji jest bezpłatny.

Udostępnij dalej